به سایت دکتر مهرانه شیروانیان خوش آمدید

ایمپلنت

ایمپلنت

ایمپلنت ها پیچ هایی از جنس فلز سازگار با بدن هستند که با روش جراحی زیر لثه در داخل استخوان جای داده میشوند. وقتی این پیچ ها در جای خود قرار گرفتند به دندانپزشک این امکان را میدهند تا با استفاده از پروتز های دندانی روکش ایمپلنت را بر روی آنها قرار دهند.
لمینت دندان

لمینت دندان

لمینت دندان ( لمینت های سرامیکی که با نام ونیر سرامیکی نیز شناخته می شوند) پوسته ی نازکی است که بر اساس نیاز هر شخص طراحی شده و در ساخت آن ها از مواد رنگ دندان استفاده می شود.
کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان

ونیر کامپوزیت ها با نام های (ونیر یک جلسه ای) ، (کامپونیر) ، (ونیر های رزین کامپوزیتی) و در بعضی موارد (باندینگ کامپوزیت) هم شناخته می شوند.
دکتر مهرانه شیروانیان

دکتر مهرانه شیروانیان

دندانپزشک ترمیمی و زیبایی
معالجه ریشه - ایمپلنت - پروتز

دکتر مهرانه شیروانیان در مطب شخصی خود با بهره گیری از تکنیک های پیشرفته و مواد مرغوب بهترین روشهای درمانی را در درمانهای ایمپلنت، زیبایی دندان و پروتز در مطب خود به شما عزیزان ارائه میدهند تا بهداشت دهان و دندانهایتان به بالاترین سطح ممکن ارتقا یافته و لبخندی زیبا و طبیعی بر روی لبان شما بنشیند

دریافت وقت ویزیت

با دریافت وقت ویزیت از وب سایت دکتر مهرانه شیروانیان از مزایای ویژه آن بهره مند شوید

دریافت وقت ویزیت

آخرین مطالب

بیماری پریودنتال (لثه) چه خطراتی برای سلامتی دارد؟

بیماری پریودنتال که بیماری لثه هم نامیده می‌شود، عمدتا به‌دلیل تجمع باکتری‌های ناشی از پلاک و جرم دندان در دهان ایجاد می‌شود. به غیر از باکتری‌ها، عوامل دیگری مانند مصرف تنباکو، دندان‌قروچه کردن یا فشاردادن دندان‌ها روی هم، مصرف برخی داروها و عوامل ژنتیکی نیز ممکن است سبب بیماری لثه شوند.

ادامه مطلب...

با دندان های فاصله دار چه کنیم؟

یکی از نشانه‌های زیبایی داشتن لبخند زیبا است. تعریف لبخند زیبا بدون در نظر گرفتن سلیقه افراد معمولا شامل دندان‌های مرتب و سفید می‌شود. شک نکنید اولین چیزی که یک خنده را زیبا می‌کند دندان‌هاست. فرم فک و دندان در رضایت شما از لبخندی که می‌زنید تاثیری بسزا دارد. گاهی برخی از ما ایرادهایی را در فرم دندان‌های‌مان احساس می‌کنیم اما نمی‌دانیم مشکل اصلی کجاست.

ادامه مطلب...